Nasza przygodę z auto-detalingiem zaczęliśmy kilka lat temu w Anglii ,gdzie usługi tego typu były nieznane w Polsce lecz bardzo popularne i cenione w Europie.

AST

Lata ciężkiej pracy pozwoliły nam poznawać oraz udoskonalać skomplikowane techniki, szczegółowo rozszerzając wiedzę w zakresie usług i produktów profesjonalnej autokosmetyki. Idea własnej działalności zrodzona z pasji do pielęgnacji samochodów i osiągania perfekcji skutkuje unikalnym podejściem do naszego Klienta. U nas każdy pojazd traktowany jest indywidualnie i z wyjątkową precyzją by osiągnąć tak oczekiwany efekt.

Gemini

W naszym studio używamy tylko starannie wyselekcjonowanych kosmetyków oraz narzędzi. Daje nam to pewność, że użyte specyfiki są absolutnie bezpieczne dla wszystkich powierzchni. Jako jedyna firma w Tarnowie posiadamy licencję na aplikację ceramicznych powłok ochronnych Nanoshine Ceramic Pro®. Tym samym staliśmy się częścią elitarnej grupy najlepszy firm autodetailingowych w Polsce, oferujących przełomowe rozwiązanie w dziedzinie ochrony lakieru – Ceramic Pro Strong 9H.


    ZAKRES NASZYCH PRAC TO RÓWNIEŻ:

  • Renowacja lakieru oraz lamp samochodowych
  • Pranie oraz detailing wnętrza samochodu (materiał , skóra)
  • Impregnacja tapicerki samochodowej
  • Czyszczenie i zabezpieczenie felg samochodowych

Certyfikat