AUTO DETAILING

Dzięki naszym usługom Auto Detailingu lakier odżywa na nowo, nabiera diamentowego połysku i odzyskuje głębie koloru wolną od rys. Wykorzystanie renomowanych srodkow firmy Diamondbrite ®sprawia , że samochód otrzymuje 6-letnią ochronę, dzięki której staje się bardziej odporny na zabrudzenia i szkodliwe działanie otoczenia. Każdy zewnętrzny element samochodu nabierze nowego, diamentowego wyglądu.

Przedstawimy Państwu proces Auto Detailingu ze szczegółowym opisem etapów składających się na pełny proces usług, co pozwoli  Państwu zrozumieć jak wiele serca , pracy i wiedzy należy włożyć w to, aby nadać Twojemu samochodowi tak oczekiwany diamentowy połysk.

Przygotowanie

MYCIE

Nieumiejętne mycie czy osuszanie samochodu to najprostszy sposób alby zniszczyć lśniący lakier samochodu.

W tym niby łatwym procesie pielęgnacji pojazdu, kryje się wiele zagrożeń, które często są bagatelizowane przez zwyczajne myjnie samochodowe, które nie przywiązują wagi do ważnych szczegółów. Powstałe w ten sposób defekty jak ryski ,zmatowienia , utraty połysku są wyraźnie widoczne w świetle dziennym. Stanowią one prawdziwą zmorę dla wszystkich entuzjastów pięknych aut.

W Naszym salonie Opracowaliśmy procedury luksusowego wieloetapowego procesu mycia pojazdów. Jest on realizowany w sposób staranny i gruntowny, dzięki czemu uporczywe, powierzchniowe zanieczyszczenia zostają całkowicie usunięte.

1 Etap składa się z płukania samochodu oraz mycia bezdotykowego bezpiecznymi środkami firmy Diamondbrite ®.

Gdy już upewnimy się ze nic nie porysuje Państwa samochodu przystępujemy do dokładnego mycia ręcznego.

MYCIE mycie reczne mycie


2 Etap to dekontaminacja lakieru.

Ponieważ na etapie mycia pojazdu niemożliwe są do usunięcia intensywne, głębokie zabrudzenia kolejnym krokiem jest glinkowanie pojazdu który to proces oczyszcza powierzchnię z głęboko osadzonych lub wręcz wżartych w lakier mikroskopijnych cząstek brudu, asfaltu, smoły, pozostałości z owadów, soków z drzew, czy też pyłu z klocków hamulcowych. Proces ten zniweluje niepożądane skutki soli drogowej oraz inne zanieczyszczenia, wpływające na chropowatość lakieru. Po takim zabiegu nasz lakier zrobi się gładki i przyjemny w dotyku. Po gruntownym oczyszczeniu pojazd jest poddawany finalnemu myciu szamponem z uszlachetniaczem i odżywką dla lakieru.

regeneracja regeneracja

 

 

 

 

 

 

3 Etap to bezpieczne osuszenie pojazdu przy użyciu delikatnych i specjalnie do tego celu przygotowanych ręczników z mikrofibry, zapewniających bezpieczne i nieinwazyjne osuszanie każdego detalu

polerowanie polerowanie

Inspekcja pojazdu

ANALIZA LAKIERU

Po rzetelnym przygotowaniu powierzchni pojazdu możliwa jest gruntowna analiza obecnego stanu lakieru co jest istotnym elementem dalszych prac. Przy pomocy specjalistycznych urządzeń pomiarowych badamy grubość lakieru i sprawdzamy jakie bezpieczne programy możemy zalecić by auto odzyskało salonowy wygląd.

Kolejnym etapem analizy powłoki lakierniczej jest dokładna jego ocena przy wykorzystaniu imitatora światła słonecznego, dzięki któremu widać uszkodzenia nie widoczne gołym okiem, jednocześnie dokonywana jest ocena stopnia nasycenia barwy i rodzaju lakieru. Otrzymane w ten sposób wyniki wpływają na planowanie każdego, kolejnego etapu pielęgnacji samochodu..

ANALIZA ANALIZA

 

Renowacja

To profesjonalny wieloetapowy, skomplikowany proces korekty lakieru gdzie brany pod uwagę jest każdy szczegół. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom jesteśmy w stanie profesjonalnie określić obecny stan lakieru i dopasować do niego najbardziej odpowiedni system renowacji. Nasza firma, w przeciwieństwie do innych usuwa całkowicie uszkodzenia powstałe w lakierze, a nie je tuszuje. Dzięki takiemu działaniu masz pewność, że po naszej renowacji lakieru poprzednie uszkodzenia nie wrócą.

U nas każdy samochód traktowany jest indywidualnie. Nasi wykwalifikowani pracownicy dokonują oceny stanu lakieru i każdorazowo dedykują odpowiedni zestaw zabiegów mający przywrócić mu kolor i pierwotny blask.


-Usuwanie rys
-Usuwanie hologramów / smug po polerowaniu widocznych w pełnym słońcu
-Usuwanie zmatowień lakieru
-Usuwanie śladów po wżerach
-Usuwanie żywic
-Usuwanie przebarwień

Przy użyciu odpowiednich profesjonalnych preparatów, urządzeń i umiejętności zdobytych na przełomie lat, możemy przywrócić dawny połysk niemal na każdym lakierze.

RENOWACJAZABEZPIECZENIE LAKIERU

Ostatnim procesem po starannej korekcji lakieru jest jego zabezpieczanie.

Nasi fachowcy pomogą Państwu w doborze odpowiedniej i najlepszej powłoki. Posiadamy w ofercie wysokiej jakości woski, które mają właściwości ochronne dla lakieru i nadają mu piękny głęboki połysk. Inna formą zabezpieczenia mogą być najlepsze mocno błyszczące powłoki ochronne lakieru dostępne na rynku światowym z gwarancją ochronną na 3 i 6 lat lub powłoki kwarcowe. Dzięki ostatniemu etapowi Twoje auto otrzyma piękny i trwały diamentowy połysk który trwale zabezpieczy lakier.

PO LAK LAK1


KOŁA

Aby cieszyć się pięknym wyglądem swoich kół proponujemy pełen detailing przy wykorzystaniu bezpiecznego żelu nie zawierającego żrących kwasów oraz odpowiedniego zabezpieczenia.

KOLA regeneracja
TAPICERKA I WNĘTRZE

Dbamy także o wnętrze samochodu, którego każdy element zostaje poddany starannemu procesowi renowacji, odżywania i zabezpieczania, włączając w to pranie tapicerki, podsufitki, ewentualne czyszczenie lub odnowienie i regenerację tapicerki skórzanej, która to pięknie pachnie, zachowuje swoją miękkość i sprężystość oraz jest zdecydowanie bardziej odporna na zużycie i rozlewanie na nią płynów.

W przypadku tkanin, wykładzin i dywaników stosujemy zabezpieczenie specjalnym całkowicie niewyczuwalnym impregnatem chroniącym przed nadmiernym brudzeniem i plamami. Wewnętrzne elementy plastikowe są starannie pielęgnowane i odżywiane..

TAPICERKA TAPICERKA